Новини
29-10-2020

Вперше Миколаївський зерновий термінал імпортував 41 000 тонн зерна в Південну Корею.

 

               

Posco International імпортували: 68 000 метричних тонн фуражної пшениці з України в Південну Корею, що є кроком для забезпечення стабільної системи постачання зерна для країни.

З них 41 000 тонн було імпортовано через український зерновий термінал НКХП.

Імпорт здійснювався в партнерстві з Nonghyup Feed, найбільшим імпортером кормового зерна в Кореї.

Це постачання було першим імпортом фуражного зерна з закордонного експортного зернового термінала, в який інвестувала корейська компанія.

Компанія заявила, що з початковими поставками фуражної пшениці планує побудувати стабільну національну систему закупівель зерна з використанням власного термінала.

На початку минулого року Posco International підписала угоду з Orexim Group, українською компанією, про придбання 75-процентної частки в експортному зерновому терміналі в українському чорноморському порту Миколаєва. Термінал був завершений у вересні минулого року, здатний відвантажувати 2,5 мільйона тонн зерна на рік.

Генеральний директор Nonghyup Feed, Ан Пён Ву, сказав: «Імпорт кормової пшениці завдяки співпраці з Posco International має велике значення, оскільки Nonghyup Feed вніс свій внесок в забезпечення продовольчої безпеки та збільшив фактичні вигоди для тваринників внаслідок стабільного впровадження конкурентоспроможності сировини».

Фірма зміцнює свою присутність на світовому ринку, продаючи зерно, таке як кукурудза та пшениця, в Європейський Союз, на Близький Схід, до Північної Африки та Азії, і робить Україну ключовим центром торгівлі зерном.

Інші новини
19-02-2021

31 серпня 2020 року OREXIM Група здійснила операцію з продажу портового термінала «Евері» на користь Renaisco B.V. (Нідерланди). Компанія Renaisco B.V. придбала...

Читать дальше
25-09-2019

24 вересня відбулося офіційне відкриття зернового термінала українською компанією Orexim Group і корейської компанії Posco International. Вітальну промову виголосили...

Читать дальше
11-09-2019

Зерновий термінал корейської компанії Posco International і української компанії Orexim Group буде офіційно відкритий 24 вересня 2019 року. Перевантажувальний термінал...

Читать дальше
10-09-2019

2019 рік для портового оператора ТОВ «Стивідорна інвестиційна компанія» став не тільки ювілейним, так компанії виповнилося 10 років з моменту початку її роботи...

Читать дальше